Casper

1.5.6.6 için Android

4.3

17

Snapchat'e alternatif bir istemci

3.8M

Bu uygulamayı oyla

Casper, en önemli özelliği diğer kullanıcılardan gelen resimleri onlar bilmeden kaydetmek olan Snapchat için bir alternatif istemcidir. Snapchat normal olarak diğer kullanıcılara ekran görüntüsü almak istediğinizde haber verir bu istemci ile ise bu tarz bir probleminiz yoktur.

Casper’ın bir başka ilginç özelliği diğer Snapchat kullanıcılarına hikayeyi iletebilmenizdir. Eğer bir arkadaşınızın gönderdiği fotoğrafı beğendiyseniz onu başka arkadaşlara da gönderebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz fotoğraflara gerçekten kolayca bir çok çıkartma ve filtre de ekleyebilirsiniz.

Casper’daki tek güçlük kimlik saptama işlemidir. Uygulamayı kullanmadan önce kendinizi Snapchat girişi ve sonrasında da Google’ın girişi ile tanıtmalısınız. Uygulama geliştiricileri alternatif bir Google hesabı (normalde kullanmadığınız bir tanesi) ile giriş yapmanızı bile tavsiye etmektedir.

Casper temelde kullanışlı özellikleri sayesinde ilginçtir ve Snapchat'e alternatif bir istemcidir. Bazı açılardan resmi istemciye göre değersizdir; fakat, diğer kullanıcılardan onlardan habersiz fotoğraf kaydedebilmek onu açık ara daha enteresan yapmaktadır.
Uptodown X